Warsztaty Akademii Daytradingu

W 2020 roku zaczęliśmy oferować Warsztaty praktyczne dla wszystkich tych osób które chcą poznać trading od podszewki lecz niekoniecznie mogą czy chcą zmieniać pracę i zostawać Traderem Akademii. To komercyjne szkolenie mające do zaoferowania obiektywnie więcej niż inne podobne tego typu oferty.

Celem Warsztatów jest nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności w zakresie samodzielnego, zyskownego handlu na dowolnej giełdzie papierów wartościowych

Przez dwa tygodnie poznasz od podstaw zarówno teorię jak i praktyczne jej zastosowanie w handlu na wszystkich ważniejszych giełdach akcji Europy i USA. To minimum 15 godzin teorii oraz 40+ godzin praktyki w realnych, giełdowych warunkach jakich doświadcza każdy profesjonalny Trader.

Co wyróżnia Warsztaty Akademii?

Po pierwsze: praktyczna wiedza. Podczas Warsztatów spędzisz cały tydzień grając samodzielnie, choć ze wsparciem, przez całą sesję giełdową na wielu różnych giełdach w realnych warunkach.

Po drugie: Akademia to wiele lat doświadczenia w tradingu. W ciągu ostatnich 15 lat wydarzyło się bardzo dużo – dobrze poznaliśmy zarówno hossę jak i bessę wraz z kryzysami. I na jednych i na drugich da się dobrze zarobić, pokażemy Ci jak.

Po trzecie: Akademia ma szeroki dostęp do rynków. Zobaczysz jak wyglądają giełdy akcji na dwóch kontynentach oraz Forex i rynek kontraktów terminowych. Poznasz wszystkie istotne różnice między nimi. Przetestujesz też który rynek jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Po wtóre: Posiadamy bogaty zasób narzędzi. Nauczysz się czytać wykresy giełdowe, analizować głębokość rynku jak również czytać taśmę – wszystko począwszy od podstaw. To unikatowe umiejętności potrzebne by stworzyć swą własną strategię handlu na giełdzie, co jest sednem Warsztatów Akademii Daytradingu.

Program zajęć
 
I tydzień

Szkolenia w formie wykładów interaktywnych około 3 godziny dziennie. To 5 modułów tematycznych gdzie poznasz:

  • podstawy poruszania się po giełdach papierów wartościowych
  • ważne giełdy i ich mechanikę w USA i w Europie,
  • prawodawstwo, które dotyczy każdego uczestnika rynku,
  • oprogramowanie handlowe
  • psychologię gry giełdowej.
Główny cel tutaj to przekazać wiedzę, bez której nie da się obejść w zawodzie Tradera.
 
II tydzień

Praktyki minimum 9 godzin dziennie (godziny sesyjne), podczas których będziesz wyszukiwał i analizował interesujące Cię spółki giełdowe, będziesz obracał ich akcjami budując swoją własną strategię oraz testując strategie cudze i nasze. Poznasz liczne metody analizy kursów (formacje, wskaźniki, tradycyjne teorie giełdowe jak i autorskie podejścia), nauczysz się czytać wykresy, okno zleceń czy listę transakcji.

Głównym celem podczas drugiego tygodnia warsztatów jest przekazanie maksymalnie dużo praktycznych narzędzi zwiększających szansę na stabilne zyski.

Warsztaty organizujemy tylko 3 razy w roku.

Trzecia edycja w 2024 roku odbędzie się:

19-30 sierpień 2024!

Cena:

6800 zł
Tylko teraz: Promocja Wielkanocna -30%!

4760 zł (cena zawiera podatek VAT)

 

Jeśli masz pytania, chcesz się z nami skontaktować lub zarezerwować sobie miejsce na następnych warsztatach – skorzystaj z formularza obok.

***    ZOSTAŁY 4 MIEJSCA!   ***

 

ZAPRASZAMY

 

 

Napisz fo nas
Please enter your name!
Please enter your email!
Write your message!
Wybierz plik...

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN