Warsztaty Akademii Daytradingu

W 2020 roku zaczęliśmy oferować Warsztaty praktyczne dla wszystkich tych osób które chcą poznać trading od podszewki lecz niekoniecznie mogą czy chcą zmieniać pracę i zostawać Traderem Akademii. To komercyjne szkolenie mające do zaoferowania obiektywnie więcej niż inne podobne tego typu oferty.

Celem Warsztatów jest nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności w zakresie samodzielnego, zyskownego handlu na dowolnej giełdzie papierów wartościowych

Przez dwa tygodnie poznasz od podstaw zarówno teorię jak i praktyczne jej zastosowanie w handlu na wszystkich ważniejszych giełdach akcji Europy i USA. To minimum 15 godzin teorii oraz 40+ godzin praktyki w realnych, giełdowych warunkach jakich doświadcza każdy profesjonalny Trader.

Co wyróżnia Warsztaty Akademii?

Po pierwsze: praktyczna wiedza. Podczas Warsztatów spędzisz cały tydzień grając samodzielnie, choć ze wsparciem, przez całą sesję giełdową na wielu różnych giełdach w realnych warunkach.

Po drugie: Akademia to wiele lat doświadczenia w tradingu. W ciągu ostatnich 15 lat wydarzyło się bardzo dużo – dobrze poznaliśmy zarówno hossę jak i bessę wraz z kryzysami. I na jednych i na drugich da się dobrze zarobić, pokażemy Ci jak.

Po trzecie: Akademia ma szeroki dostęp do rynków. Zobaczysz jak wyglądają giełdy akcji na dwóch kontynentach oraz Forex i rynek kontraktów terminowych. Poznasz wszystkie istotne różnice między nimi. Przetestujesz też który rynek jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Po wtóre: Posiadamy bogaty zasób narzędzi. Nauczysz się czytać wykresy giełdowe, analizować głębokość rynku jak również czytać taśmę – wszystko począwszy od podstaw. To unikatowe umiejętności potrzebne by stworzyć swą własną strategię handlu na giełdzie, co jest sednem Warsztatów Akademii Daytradingu.

Program zajęć
 
I tydzień

Szkolenia w formie wykładów interaktywnych około 3 godziny dziennie. To 5 modułów tematycznych gdzie poznasz:

  • podstawy poruszania się po giełdach papierów wartościowych
  • ważne giełdy i ich mechanikę w USA i w Europie,
  • prawodawstwo, które dotyczy każdego uczestnika rynku,
  • oprogramowanie handlowe
  • psychologię gry giełdowej.
Główny cel tutaj to przekazać wiedzę, bez której nie da się obejść w zawodzie Tradera.
 
II tydzień

Praktyki minimum 9 godzin dziennie (godziny sesyjne), podczas których będziesz wyszukiwał i analizował interesujące Cię spółki giełdowe, będziesz obracał ich akcjami budując swoją własną strategię oraz testując strategie cudze i nasze. Poznasz liczne metody analizy kursów (formacje, wskaźniki, tradycyjne teorie giełdowe jak i autorskie podejścia), nauczysz się czytać wykresy, okno zleceń czy listę transakcji.

Głównym celem podczas drugiego tygodnia warsztatów jest przekazanie maksymalnie dużo praktycznych narzędzi zwiększających szansę na stabilne zyski.

Następne Warsztaty:

Zaczynamy 8 listopada 2021!

Cena:

6800 zł
Przecena First Minute: -15%!

5780 zł (cena zawiera podatek VAT)

 

Jeśli masz pytania, chcesz się z nami skontaktować lub zarezerwować sobie miejsce na następnych warsztatach – skorzystaj z formularza obok.

***    ZOSTAŁO 6 MIEJSC!   ***

 

ZAPRASZAMY

 

 

Napisz fo nas
Please enter your name!
Please enter your email!
Write your message!
Wybierz plik...

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN