Opinie kursantów

2020 za nami!


Nie był to łatwy rok dla świata ani też łatwy rok by ruszać z nowym szkoleniowym projektem ale zarówno my jak i nasi kursanci jeśteśmy zadowoleni. Giełdowe doświadczenia w które obfitował rok 2020 zostaną z nami na zawsze również dlatego iż były unikalne. Bądź co bądź pandemia i globalna recesja wraz z wyborami w USA, Brexitem, rozmaitymi sposobami resuscytacji gospodarek i nieprawdopodobnym wręcz wzrostem ogólnego zadłużenia świata nie zdarza się co roku. Patrzymy z nadzieją na 2021 aby sytuacja, zwłaszcza służby zdrowia, przynajmniej zaczęła wracać do normy. Akademia Daytradingu natomiast będzie kontynuować Warsztaty w 2021 roku. Program w ciągu roku został dopracowany i wzbogacony, a ja mam przyjemność przedstawić państwu opinie osób, które skorzystały z oferty Akademii, ukończyły Warsztaty i zgodziły się upublicznić swe oceny na ich temat. Oto one:


     Zdecydowaliśmy się z żoną na kurs, ponieważ od kilkunastu miesięcy próbujemy swoich sił na giełdzie, natomiast - pomimo przeczytania licznych publikacji, obejrzeniu kilkudziesięciu godzin filmów szkoleniowych z domów maklerskich oraz wielu godzin filmów edukacyjnych - mieliśmy poczucie, że nie mamy tak naprawdę pojęcia na czym to wszystko właściwie polega, jak inwestować i jak tak naprawdę działa rynek. Na kurs Akademii Daytradingu trafiłem przypadkiem. Najważniejsze co przykuło moją uwagę to to, że kurs może otworzyć drogę do kariery w Akademii, a biorąc pod uwagę fakt, że funkcjonuje ona na rynku wiele lat, oznaczało dla mnie to, że kurs ten nie jest kolejnym cudownym szkoleniem instytucji rynku finansowego mającym na celu zrobić z niedoświadczonego inwestora specjalisty od setek wskaźników analizy technicznej, a faktycznie szkoleniem uczącym skutecznego inwestowania. Pierwszego dnia kursu usłyszeliśmy, że po dwóch tygodniach będziemy zaskoczeni jak bardzo zmieni się nasze podejście i wiedza odnośnie giełdy. Według mnie było to co najmniej niedopowiedzenie, ponieważ w moim przypadku to szkolenie wywaliło całą moją wiedzę na ten temat do góry nogami, nie mówiąc już o podejściu do całego procesu inwestowania. Wiedza, którą otrzymaliśmy podczas tego kursu nie istnieje w całym ogólnym obiegu. Nie chodzi tylko o to, że okazało się, iż mechanizmy tego rynku są naprawdę logiczne, i wcale nie wymagają zastosowania setek wskaźników analizy technicznej, ale pozyskaliśmy wiedzę, dzięki której, jeśli stosujemy ją DOKŁADNIE tak jak przedstawiona na kursie, czujemy się zabezpieczeni przed stratami kapitału, a właściwie mogę powiedzieć, że musielibyśmy się bardzo postarać, żeby ponieść jakieś istotne straty na rynku. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, że nawet osoba, która nigdy nie miała styczności z rynkiem, jest w stanie zrozumieć treść przekazywaną przez prowadzących. Atmosfera jest naprawdę niezwykle przyjazna oraz swobodna i sprzyja przyswajaniu materiału, a wiedza i doświadczenie prowadzących wprowadzają u kursantów ogromne poczucie pewności w analizowaniu spółek i przeprowadzaniu transakcji. Dzięki całemu szkoleniu pozbyliśmy się z żoną kilku, najbardziej zgubnych na giełdzie przekonań i odczuć, między innymi, że nie wolno bać się zaakceptować straty, nie przeprowadzać transakcji pod wpływem emocji, i że należy realizować zysk - co w rzeczywistości jest równie trudne jak realizacja straty. Natomiast przede wszystkim nabyliśmy ogromnej pewności siebie w poruszaniu się wśród spółek oraz w przeprowadzaniu transakcji.
Pragniemy wraz z żoną z całego serca polecić wszystkim osobom działającym na rynkach finansowych udział w kursie Akademii Daytradingu, zarówno tym bez doświadczenia jak i tym z nawet bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą, ponieważ kurs otwiera zupełnie inne drzwi do inwestowania, a przed wszystkim jest w stanie zapewnić wiedzę i doświadczenie gwarantujące bezpieczeństwo dla naszych pieniędzy. Serdeczne pozdrowienia dla prowadzących: Tomka, Adama i Piotra.

   - Ania i Miłosz

 

   Komercyjne warsztaty w Akademii Day Tradingu, ukazały mi zupełnie inną perspektywę analizy inwestycyjnej. Spectrum jakie poznałem zaczynając od analizy rynku, czyli doboru spółki, wychodząc od właściwej branży ze względu na popularności lub zainteresowanie inwestorów w danym czasie, pozwala na wybranie tej właściwej, która może w danym momencie przynieść profity, zaś kolejnym etapem jest określenie właściwego poziomu ceny z wykorzystaniem VWAP'u, który pomaga stwierdzić czy cena może wzrastać czy też spadać w danej chwili, a także odpowiednim doborem interwału czasowego jaki zezwala na adekwatną reakcję i ewentualną zmianę trendu. Najtrudniejszym elementem jest panowanie nad własnymi emocjami i permanentne edukowanie się z zakresu psychologii, której możemy zawdzięczać redukowanie strat oraz zwiększanie kapitału w ciągu sesji. Niemniej jednak, poza elementem pracy nad własnym charakterem, co z dnia na dzień poznaje, zawdzięczam umiejętność oceny od strony technicznej poznając zmianę trendu, dobór spółek, właściwe reakcje oraz tworzenie odpowiednich strategii na dany dzień tradingowy. Rekomenduje ten kurs każdemu, kto chciałby zaczerpnąć profesjonalnej wiedzy, tym którzy zaczynają przygodę z inwestycjami jak również osobom, które próbują swoich sił od jakiegoś czasu i pragną uzupełnić wiedzę o ważne elementy, jakie są niezbędnym kunsztem poruszania się na rynku. Jednakże należy pamiętać, iż w sztuce tradingu najtrudniejszym elementem jest ciągła praca nad samym sobą od strony psychologicznej, co niestety każdy sam musi w sobie to ukształtować, pracując nad tym każdego dnia, zaś najważniejszym jest trzymanie się zasad jakie dają możliwości osiągania profitów w ciągu sesji.

    - Rafał

 

 

 
    Przyjechałam na szkolenie jako osoba w ogóle niezwiązana z rynkami, giełdą, nie zajmująca się finansami. Co mnie do Was przywiodło? Trudno racjonalnie to wytłumaczyć... Ale ...szkolenie prowadzone przez profesjonalistów, miłośników swojego zawodu, ludzi chętnych wyjaśniać tak długo jak będzie taka potrzeba. Szczególne ukłony w stronę Tomka, który cały tydzień cierpliwie wyjaśniał wykresy, objaśniał świat wielkich giełd i przepływów finansowych. Chylę czoła przed całym zespołem, z podziękowaniami

    - Joanna

 

     Od ponad dwudziestu lat gram na różnych giełdach i instrumentach. Nie zdawałem sobie jednak sprawy o istnieniu drugiej strony giełdy, tej która jest odpowiedzialna za to, że prawie wszyscy indywidualni gracze tracą. Ta strona to coś jak filmowy "Matrix" wszystkim steruje, a ludzie myślą, że mają na cokolwiek wpływ. Szkolenie pokazało mi te ukryte mechanizmy i zjawiska co zupełnie zmieniło moje podejście do zachowania się na giełdach. Było przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze przez kilu traderów o różnych specjalizacjach. Tydzień teorii i tydzień gry pod okiem specjalistów po 9 godzin dziennie dało mi dużo doświadczenia i wiedzy.

    - Mietek

 
    Brałem udział w Warsztatach Akademii Day Tradingu we wrześniu 2020. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam wszystkim osobom początkującym jak i tym, którzy mieli lub mają styczność z giełdą. Poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Indywidualne podejście do każdego kursanta. Wiedza przekazywana w poukładany sposób każdego dnia dokładając nową cegiełkę. Dzięki temu, pomimo że obszerny, zakres wiedzy był bardzo dobrze przyswajalny. Warsztaty godne polecenia! Nr. 1 na polskim rynku!

    - Mariusz    Po Warsztatach Akademii Daytradingu wszystkie książki jakie mam o analizie giełdowej włożyłem dzieciom między bajki. Wiedza i umiejętności przekazane na szkoleniu są unikatowe. Podejście do każdego uczestnika bardzo indywidualne, a sama praca przebiega w życzliwej atmosferze. Trenerzy to zawodowcy na co dzień związani z giełdami z całego świata. Materiał przekazywany jest partiami i z każdym kolejnym etapem wszystko układ się w logiczną całość. Z czystym sumieniem mogę polecić te warsztaty wszystkim zainteresowanym, niezależnie od posiadanego doświadczenia.

    - Marcin J.

 

   Pełen profesjonalizm, pasja i zaangażowanie połączone z ogromną i obszerną wiedzą szkoleniowców sprawia, iż pobyt na warsztatach jest niezapomniany. Posiadana przez nich łatwość przekazywania informacji w prostej formie pozwala na szybkie przyswajanie wiedzy. Pobyt tam umożliwia zrozumienie rynków finansowych i stanowi ogromny krok w stronę osiągania ponadprzeciętnych zysków.

  - Marcin L.

Warsztaty organizujemy tylko 3 razy w roku.

Trzecia edycja w 2024 roku odbędzie się:

19-30 sierpień 2024!

Cena:

6800 zł
Tylko teraz: Promocja Wielkanocna -30%!

4760 zł (cena zawiera podatek VAT)

 

Jeśli masz pytania, chcesz się z nami skontaktować lub zarezerwować sobie miejsce na następnych warsztatach – skorzystaj z formularza obok.

***    ZOSTAŁY 4 MIEJSCA!   ***

 

ZAPRASZAMY

 

 

Napisz fo nas
Please enter your name!
Please enter your email!
Write your message!
Wybierz plik...

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN