Niepełnosprawni

Szkolenia i praca dla osób niepełnosprawnych

Po kilku latach naginania rzeczywistości ta wreszcie się trwale zmieniła – biurowiec w którym znajdują się biura Akademii został zmodernizowany i (na nasze wyraźne prośby) wyposażony w windę, podjazd i ubikację dla osób niepełnosprawnych na naszym piętrze.

Co więc Akademia Daytradingu proponuje osobom fizycznie niepełnosprawnym?

Każde stanowisko indywidualnie dostosujemy do danej osoby. Posiadamy pomieszczenie i 8 wysoce modyfikowalnych stanowisk oraz miejsce na dalsze 5 stanowisk w budynku przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

To jednak wszystko tylko technika. Przede wszystkim proponujemy sposób i drogę do zasobnego życia, wolności finansowej wynikającej z wysokich dochodów oraz satysfakcje z pracy zawodowej. W elektronicznym handlu papierami wartościowymi znaczenie ma jedynie Twój umysł i jego nastawienie, a nie to jak wyglądasz, czy siedzisz na wózku itp. Twój sukces tutaj w 90% zależy od Ciebie i tego na ile zaangażujesz się w jego osiągnięcie. 9% dostarczymy my dzieląc się naszym doświadczeniem i stosując nowoczesne metody szkoleniowe. 1% to szczęście, które jednak według najnowszych badań neuropsychologicznych również w 99% zależy od Ciebie i tego co myślisz.

Żaden z praktykantów Akademii nie ponosi ryzyka finansowego i Ty również go nie poniesiesz. Standardowo pokrywamy wszystkie straty na giełdzie jak i koszty warsztatów, takie jak na przykład utrzymanie konta brokerskiego.  Najgorsze co Cię może tutaj spotkać to to, że poznasz nowych ludzi, poznasz giełdy w USA i Europie oraz nauczysz się na nich obracać kapitałem i koniec końców uznasz, że to jednak nie dla Ciebie. Wtedy zabierzesz swoje doświadczenia, nową wiedzę i umiejętności i zrezygnujesz, a my to zrozumiemy i będziemy Ci życzyć powodzenia.

Jaki jest najlepszy scenariusz? Najlepsze co się może stać w Akademii to odkrycie, że rynki finansowe to Twoja prawdziwa pasja. Będziesz wtedy robił to co lubisz, a zwykle w takim przypadku niemałe pieniądze będą tylko efektem ubocznym najprawdziwszej frajdy. Znamy takie osoby, widujemy się z nimi codziennie gdy konkurują z najgrubszymi rekinami świata finansów i na nich zarabiają. Wyobrażasz to sobie? W Gliwicach?? Właśnie tak!

Akademia Daytradingu nie będzie pukać do urzędowych drzwi i próbować zarobić na Twojej sytuacji. Nie uważamy, że coś nam się należy z tytułu jedynie faktu zatrudniania ludzi takich jak Ty. Nie szukamy osób niepełnosprawnych po to żeby dostać dopłatę do czegoś czy żeby czegoś płacić gdzieś mniej. Takie działania uważamy za cokolwiek moralnie wątpliwe i mówimy im „nie, dziękuję, do widzenia”. Nie jesteśmy zakładem pracy chronionej i nie dlatego szukamy osób z niepełnosprawnością. Szukamy ich bo mamy możliwości zapewnić im zajęcie gdzie zupełnie na równi będą oni funkcjonować z całą resztą świata i to nie w żaden sposób umownie tylko w 100% faktycznie. Wydaje się to być po prostu całkiem niezłym pomysłem.

Jeśli też tak uważasz, przeczytaj uważnie artykuł „kto może zostać Traderem” w zakładce „Szkolenia” i spójrz – taką mam propozycję:

  • Poślij nam swoje CV i daj mi znać czego potrzebujesz od stanowiska (praca z komputerem) czy infrastruktury by być samodzielnym,
  • Nie przejmuj się terminami, w przypadku gdy uzbiera się przynajmniej 4-osobowa grupa osób niepełnosprawnych zorganizujemy szkolenia poza kolejnością.
  • Każde CV rozpatrujemy i z każdym umawiamy się na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której rozwiewamy wszystkie niejasności, które w międzyczasie mogą się pojawić oraz poznajemy kandydata. Jeśli okazuje się, że rozumiemy się i zgadzamy co do wszystkich kwestii i dalej jesteś zainteresowany to…
  • Kwalifikujesz się na szkolenie teoretyczne. Jest ono dla Ciebie gratis – poznajesz wszystkie podstawy gry giełdowej więc nie musisz mieć wcześniejszych doświadczeń z giełdą.
  • Kurs teoretyczny kończy się egzaminem, zdajesz go i zaczynasz warsztaty praktyczne, również dla Ciebie gratis niezależnie od tego ile pieniędzy w toku owych warsztatów stracisz na giełdzie. Oczywiście celem warsztatów nie jest pobicie rekordów strat tylko wypracowanie Twojego unikalnego stylu zarabiania i osiągnięcie stabilnych wyników. Proces ten może trwać od 2 do 6 miesięcy lub w niektórych przypadkach dłużej. Będziemy Cię cyklicznie i konstruktywnie informować jak Ci idzie i gdzie widzimy możliwości poprawy, a gdzie już jest idealnie i nie należy nic tykać.
  • Zarabiasz na giełdzie wymagany limit i zostajesz zatrudniony. Od tej chwili otrzymujesz rozsądny udział we wszystkich zyskach, które wypracujesz dalej naszym kapitałem. Wciąż nie ryzykujesz swoim majątkiem i masz gwarancję, że nikt nie każe Ci nigdzie wpłacać Twoich pieniędzy, utrzymywać depozytów czy zabezpieczeń – tym zajmujemy się my i nasz kapitał.
  • Budujesz, ulepszasz i modyfikujesz swój sposób gry, a my Ci w tym pomagamy tak byś w pełni wykorzystywał swój i nasz potencjał. Co miesiąc dostajesz wypłatę uzależnioną od Twoich wyników, a więc w żaden sposób odgórnie nieograniczoną. Oddolne ograniczenie jest – to zero. Nigdy nie będziemy wymagać byś przynosił nam jakieś pieniądze. Jeśli zdarzy Ci się stratny miesiąc pokryjemy go, a Ty w następnym miesiącu swobodnie tą stratę ugrasz z powrotem na giełdzie.
  • Po kilku latach jesteś Senior Traderem, masz bardzo dużo pieniędzy, robisz to co kochasz, w wesołej atmosferze i wśród bliskich przyjaciół. No i plujesz sobie w brodę: czemu tak późno posłałem CV? Czemu nie zrobiłem tego 3 lata wcześniej? Albo i nie plujesz sobie w brodę – bo CV posyłasz teraz a nie za 3 lata ;).

Przyjmując kandydata na szkolenie bierzemy na siebie naszą część odpowiedzialności za jego rozwój niezależnie od tego czy jest niepełnosprawny czy też nie. Bardzo poważnie traktujemy naszą rolę w procesie nauki i praktyki. Poświęć swój czas i energię i pozwól w siebie zainwestować. Chcemy by Ci się to opłaciło również dlatego, że tylko wtedy gdy opłaci się Tobie, opłaci się również nam.

 

Brzmi fajnie? Bo jest fajne. Jeśli chcesz sprawdzić o ile fajniej jest w realu, kliknij [TUTAJ] i poślij nam swoje CV.

 

Masz wątpliwości? Ok, tak również jest dobrze. Skontaktuj się z nami i zobaczymy co można jeszcze wyjaśnić. Nie chcesz teraz? Ok, zawsze też możesz do tematu wrócić później, przecież się nie pali. Możesz rzecz przemyśleć jeszcze, zrobić listę plusów i minusów, możesz zapytać kolegi co na pewno się zna. Możesz się zastanowić czy warto w ogóle.  Masz na to tyle czasu ile chcesz. Na przykład 3 lata ;).

 

Pozdrawiam

Piotr Surdel

Coach i Trener

Akademia Daytradingu

.

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN