Spotkania traderskie

Wymiana doświadczeń, wsparcie i rozwój

Grupa Wsparcia Tradera

Człowiek jest zwierzęciem stadnym tymczasem gra na giełdzie nie jest zazwyczaj zajęciem grupowym - przeważnie trader jest sam naprzeciwko całego świata finansów. O ile wizja samotnej pracy w domowej ciszy i spokoju może się wydawać atrakcyjna (zwłaszcza jeśli ktoś pracował wcześniej np. w call center), każdemu homo sapiens prędzej czy później zacznie brakować fizycznej obecności innych ludzi. Fora, grupowe chaty, czy telefony wystarczają na jakiś czas jednak prędzej czy później brak innych ludzi staje się problemem.

Dlatego Akademia Daytradingu otwiera właśnie cykliczne Spotkania Traderskie ADT!

Spotkania ADT są dla wszystkich zainteresowanych obrotem na rynkach finansowych bez względu na ich doświadczenie, ulubione instrumenty czy ilość kapitału. Łączy nas psychologia - jesteśmy ludźmi, a więc każdy od każdego może sie czegos nauczyć.

Spotkanie ADT to miejsce gdzie będziesz mógł spotkać się z innymi traderami i porozmawiać na każdy temat nawet bardzo pośrednio związany z tradingiem, a który mimo wszystko wpływa na Ciebie i być może przeszkadza zarabiać.

Spotkanie ADT to miejsce gdzie wymienisz doświadczenia, poznasz punkt widzenia innych traderów, a wszystko w przyjemnym i rozwojowym klimacie.

Spotkanie ADT to miejsce gdzie możesz skonsultować Twoje pomysły i poznać cudze zdanie na ich temat

Spotkania prowadzi Piotr Surdel – założyciel Akademii Daytradingu, daytrader, trener i autor. Posiada 19 lat doświadczenia na giełdach kapitałowych, głównie giełdach akcji.

Spotykamy się na 3 wieczorne godziny w grupach maksymalnie 6-8 osobowych, a ich tematyka zależy od tematów, które uczestnicy będą chcieli poruszyć.  

Zapraszamy Wszystkich!

 
Nie ważne czy grasz dla siebie indywidualnie, czy też obracasz kapitałem firmy lub też jesteś maklerem czy dealerem w banku. Nie ważne czy dopiero zaczynasz czy już masz lata doświadczenia, nie ważne czy więcej zarabiasz niż tracisz czy odwrotnie. W zasadzie nie ważne czy jesteś aktywnym traderem czy tylko myślisz o tym, że mogłoby być to ciekawe. Wpadnij do nas i sprawdź co dobrego może się tutaj wydarzyć.

Spotkania organizujemy raz na kwartał.

Następne odbędą się:

 11 wrzesień 2023 godzina 18:30!

Cena:

250 zł

 (cena zawiera podatek VAT)

 

Jeśli masz pytania, chcesz się z nami skontaktować lub zarezerwować sobie miejsce – skorzystaj z formularza obok.

***    ZOSTAŁO 8 MIEJSC!   ***

 

ZAPRASZAMY

 

 

Napisz fo nas
Please enter your name!
Please enter your email!
Write your message!
Wybierz plik...

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN