Trenerzy Akademii Daytradingu

Warsztaty Akademii Daytradingu są prowadzone przez trzech trenerów, w biurze Akademii Daytradingu w Gliwicach na Śląsku.

Razem mamy z 40 lat doświadczenia na rynkach finansowych. Dołożymy wszelkich starań by zapewnić Ci wszystko czego możesz potrzebować by stworzyć swoją własną strategię handlu na giełdzie. Oto nasze sylwetki.

This image for Image Layouts addon

Tomasz Popczyński

Związany z Akademią od 2 lat

 

Trener, instruktor i szkoleniowiec z czternastoletnim doświadczeniem. Na giełdach od 2010 roku.

W ramach Warsztatów poprowadzę część teorii poświęconą różnicom miedzy giełdą akcji a popularnym Forexem oraz blok poświęcony doborowi spółek giełdowych. Podczas części praktycznej zbadamy razem całe mnóstwo układów i formacji oraz przyjrzymy się z bliska analizie obrotów. Porozmawiamy również czym różni się komercyjny broker od proptradingowego.

 


Uważam, że analiza techniczna ma dużo sensu

This image for Image Layouts addon

Piotr Surdel

Z Akademią od początku

 

Założyciel Akademii Daytradingu. 17 lat doświadczenia na rynkach akcji, coach i trener biznesowy, manager i autor publikacji.

Podczas Warsztatów wprowadzę Cię w temat i odpowiem na wszystkie pytania, które możesz mieć na temat giełd, pracy na nich oraz zawodu Tradera. Razem zgłębimy też dużo zagadnień z zakresu psychologii i neurologii, zwłaszcza w odniesieniu do handlu na giełdzie. Sprawdzimy również czym różnią się giełdy w USA od giełd w Europie.

 


Uważam, że dobry traderski instynkt to podstawa

This image for Image Layouts addon

Adam Gorgoń

Z Akademią od 11 lat

 

Szkoleniowiec, trader, manager. 11 lat doświadczenia w daytradingu i szkoleniu traderów na giełdach akcji USA i EU.

Mechanika giełd i prawodawstwo to moje tematy na Warsztatach Akademii Daytradingu. Przedstawię Ci też sporo podstawowych oraz bardziej zaawansowanych informacji na temat zdarzeń na spółkach giełdowych. Porozmawiamy również na temat nielegalnych praktyk manipulacyjnych, poznamy razem oprogramowanie traderskie i sprawdzimy czym są wskaźniki makroekonomiczne.


Uważam, że bez wiedzy i dyscypliny ani rusz

Następne Warsztaty:

Zaczynamy 10 maja 2021!

Cena:

6800 zł
Przecena First Minute: -30%!

4797 zł (cena zawiera podatek VAT)

 

Jeśli masz pytania, chcesz się z nami skontaktować lub zarezerwować sobie miejsce na następnych warsztatach – skorzystaj z formularza obok.

***    ZOSTAŁY 2 MIEJSCA!   ***

 

ZAPRASZAMY

 

 

Napisz fo nas
Please enter your name!
Please enter your email!
Write your message!
Wybierz plik...

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN