Kariera Tradera

Podstawą funkcjonowania naszej firmy są nasi pracownicy: doświadczeni Daytraderzy, skutecznie i stabilnie wypracowujący zyski na rynkach finansowych. Wszyscy ukończyli program szkoleń, który pozwolił im poznać i zrozumieć giełdę, co w efekcie pozwoliło im opracować swe własne strategie.  Każdy z nich jest inny i każdy inaczej postrzega handel na giełdzie, jednak wszyscy są żywymi dowodami skuteczności naszych metod edukacyjnych. Oferujemy podobną szansę Tobie.

Szkolenia dla przyszłych pracowników

Wszystkie osoby chcące związać swoją najbliższą przyszłość z handlem na giełdzie, które przejdą proces rekrutacji, wezmą udział w zestawie szkoleń i warsztatów. Proces edukacyjny obejmuje zarówno teorię jak i praktyczny obrót realnym kapitałem. W ten sposób, na przestrzeni ostatnich 15 lat naszej działalności przekazywaliśmy nasze doświadczenie oraz wiedzę. Przez ten czas z naszego doświadczenia skorzystało przeszło 400 osób. Czas ten pozwolił nam wypracować metody pracy w grupach oraz sposoby tworzenia w nich pozytywnej atmosfery ciągłego rozwoju.

Image

Grupy złożone są z kilku, maksymalnie kilkunastu osób, które pozytywnie przeszły proces rekrutacyjny. Od początku inicjujemy interakcję i współpracę w grupie, pomagające w późniejszych etapach praktyki skuteczniej wymieniać się spostrzeżeniami oraz informacjami. Zbudowanie atmosfery koleżeństwa wśród kursantów jest dla nas bardzo ważne, jako że jest to jeden z fundamentów pracy w naszym biurze.


Ile czasu trwa szkolenie?

Kurs teoretyczny przeprowadzamy w ciągu pięciu dni roboczych, rozpoczynając od podstaw tradingu, a kończąc na aspektach psychologicznych. Psychologia często warunkuje decyzje i wyniki nawet najbardziej doświadczonych Daytraderów. Informacje przekazujemy w przystępny sposób, po 3-4 godziny dziennie, dzięki czemu nie będziesz przytłoczony natłokiem informacji i lepiej zrozumiesz materiał.

Po ukończeniu kursu teoretycznego przystąpisz do najważniejszej części szkolenia: warsztatów praktycznych. Polegają one na faktycznym obrocie akcjami na wielu giełdach papierów wartościowych. Zaleje Cię fala informacji, dotyczących cen, trendów, indeksów oraz danych makroekonomicznych, która może być nieco obezwładniająca. Naszym zadaniem jest dać Ci kapok i nauczyć pływać w tym oceanie bodźców. Pod nadzorem doświadczonych trenerów i traderów, sam będziesz eksperymentował, co działa, a co nie oraz obserwował jak z falami radzą sobie Twoi kompani na warsztatach. Przy odpowiedniej determinacji oraz woli walki nie tylko utrzymasz się na powierzchni, ale również dołączysz do grona najlepszych pływaków. Część praktyczna trwa tyle ile dany praktykant potrzebuje by uzyskać stabilne wyniki handlowe – jedni potrzebują miesiąca, inni czterech, a jeszcze inni więcej.

Jako Daytrader Akademii Daytradingu otrzymasz:
  • Praktycznie nieograniczony dostęp do kapitału. Zapewnimy Ci tyle ile środków będziesz w stanie wykorzystać,
  • Za straty, które możesz wywołać odpowiada Akademia, jako pracownik Akademii nie ryzykujesz swoim majątkiem
  • Nieograniczony dostęp do 29 giełd akcji, 6 rynków kontraktów terminowych oraz do giełdy walutowej Forex
  • Jedne z najwyższych prowizji w branży przy najniższych opłatach transakcyjnych
  • Nienormowany czas pracy i wolność podejmowania własnych decyzji handlowych

 

Jak zacząć?

Na stronie “Rekrutacja” znajdziesz formularz, którym możesz przesłać CV. Staramy się kontaktować szybko i z każdym. Zawsze też, w razie potrzeby możesz do nas zadzwonić pod numerem (32) 335 40 77.

Kariera Tradera może być wyjątkowo satysfakcjonującą i intratną ścieżką rozwoju człowieka. Handel na giełdzie papierów wartościowych to bardziej sposób na życie niż tylko jakiś tam zawód. Wszystko co trzeba mieć to cierpliwość i otwarty umysł. Wszystko co trzeba natomiast zrobić to zgłosić się do Akademii Daytradingu.

All I ask is the chance to prove

that money can’t make me happy.

SPIKE MILLIGAN