Witaj w Akademii

Jesteśmy instytucją, która za cel nadrzędny stawia sobie rozpropagowanie i przybliżenie tematyki rynków finansowych oraz gry giełdowej szerszemu gronu odbiorców. W państwach zachodnich, a zwłaszcza Stanach Zjednoczonych, kontakt z giełdą i inwestowanie jest czymś powszechnym i tak właśnie powinno być wszędzie. Nasza działalność polega zarówno na przekazywaniu wiedzy teoretycznej od samych podstaw, w sposób przystępny nawet dla osób, które dotychczas zupełnie nie miały styczności z handlem papierami wartościowymi, ale również jako jedyni oferujemy możliwość praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy podczas warsztatów. Każda z osób przyjętych na kurs w Akademii będzie brała udział w handlu na prawdziwych rynkach kilkudziesięciu różnych giełdach z Europy i obu Ameryk. Wszyscy kursanci na własne oczy zobaczą, że pieniądz faktycznie rodzi pieniądz, i to poprzez podjęte przez nich decyzje. Prawdziwa wiedza przychodzi wraz z doświadczeniem. W Internecie jest wiele miejsc gdzie można zdobyć rzetelną wiedzę teoretyczną, można znaleźć dziesiątki książek poświęconych sposobom zarabiania, a setki ekspertów oferują odpłatnie swoje szkolenia, jednak żadna z tych rzeczy nie przygotuje Cię w pełni na pozorny chaos prawdziwej giełdy.

Wierzymy, że zapewniając najszerszy możliwy zasób danych, wsparcie wyedukowanych i doświadczonych trenerów personalnych oraz oprogramowanie dopracowywane przez lata, dajemy Ci szansę, byś samodzielnie zrozumiał mechanikę, która rządzi ekonomią. Poprzez analizę słusznych decyzji i wyciąganie wniosków z własnych błędów, możesz zdobyć swe własne doświadczenie, którego nikt nie jest w stanie Ci przekazać – nasze wieloletnie doświadczenie w grze giełdowej każe nam sądzić, że to właśnie jest recepta na sukces.

Przez 15 lat dopracowywaliśmy metody szkolenia przyszłych Traderów, większość znanych Traderów regionu to absolwenci Akademii Daytradingu. Za pośrednictwem Akademii powstało również wiele biur proptradingowych w Polsce i za granicą, jesteśmy dumni z wkładu, który dostarczyliśmy w tej branży. Chcąc udostępnić zebrane doświadczenia szerszej grupie odbiorców, stworzyliśmy program otwartych szkoleń z których każdy może skorzystać. Jeśli interesujesz się handlem na giełdzie z pewnością zainteresuje Cię oferta Warsztatów Akademii Daytradingu.

Image

Daytrading

Handel jednosesyjny to najbardziej
dynamiczne podejście do obrotu papierami wartościowymi.

Szkolenia i kursy giełdowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy system szkoleń, pozwalający nie tylko zrozumieć giełdę papierów wartościowych, ale również umożliwiający czerpanie z niej zysków.

Historia AD

Efektywnie tradujemy i uczymy tego wszystkich zainteresowanych już od 15 lat. Przez ten czas z małego biura staliśmy się jedną z najbardziej znaczących firm w tej dziedzinie w Polsce!

Szukamy pracowników

Jeśli jesteś samodzielny i ambitny prześlij nam swój życiorys. Możliwe, że potrzebujemy właśnie Ciebie!

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN