Działalność charytatywna

Akademia Daytradingu niemal od początku swojej działalności udzielała się charytatywnie i wciąż z dumą kontynuujemy tę tradycję. Nasi pracownicy dobrowolnie oddają część swoich dochodów giełdowych do wspólnej puli, która raz do roku jest przekazywana na rzecz najbardziej potrzebujących – dzieci dotkniętych poważnymi chorobami, które jeszcze nie miały szans na normalne życie.

W roku 2016 poszerzyliśmy skalę owej działalności. Pod egidą fundacji Sedeka utworzyliśmy Organizację Pożytku Publicznego o nazwie Peryhelion. Jej celem jest zjednoczenie wszystkich traderów i osób powiązanych z rynkami finansowymi, by podzielić się uzyskanymi dochodami z tymi, którzy nie są w stanie walczyć o własne dobro. Chcemy pokazać, że środowisko giełdowe to nie tylko wyzute z emocji rekiny finansjery, ale też ludzie, którzy poświęcając życie rywalizacji na giełdach nie tracą perspektywy na otaczający świat.

Dodatkową działalnością statutową OPP Peryhelion jest również misja edukacyjna – chcemy upowszechnić giełdę i zachęcić Polaków do inwestycji. Przy odpowiednim nastawieniu i wiedzy, rynki akcji nie mają nic wspólnego z hazardem, a zarabiając na giełdzie w rzeczywistości wspomagamy polskie firmy i gospodarkę.

Profil Organizacji Pożytku Publicznego Peryhelion na witrynie fundacji Sedeka:

Fundacja Sedeka – OPP Peryhelion

Image

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN