Aplikuj! Bezpłatna rekrutacja trwa jeszcze przez:
22
dni
22
godzin
22
minut
22
sekund
2020:01:21:18:38:26 2017:12:31:00:00:00

Szkolenia

Podstawą funkcjonowania naszej firmy są nasi pracownicy: doświadczeni Daytraderzy, skutecznie i w sposób ciągły wypracowujący sobie stabilne zyski na rynkach finansowych. Wszyscy ukończyli nasz kurs szkoleń i warsztatów, który pozwolił im poznać i zrozumieć giełdę, co zaskutkowało opracowaniem własnych strategii. Każdy z nich jest inny i każdy inaczej postrzega grę giełdową, jednak wszyscy są żywymi dowodami skuteczności naszych metod edukacyjnych. Teraz oferujemy podobną szansę Tobie.

Dajemy Ci do wyboru dwie odmienne możliwości odbycia kursu: grupową oraz indywidualną.

Kurs grupowy
Sposób, w jaki na przestrzeni ostatnich 10 lat naszej działalności przekazywaliśmy nasze doświadczenie oraz wiedzę. Przez ten czas wzięło w nim udział przeszło 300 osób, co pozwoliło nam wypracować odpowiednie metody pracy w grupach oraz sposoby tworzenia w nich pozytywnej atmosfery.
Grupy złożone są z kilku, maksymalnie kilkunastu osób, które pozytywnie przeszły proces rekrutacyjny. Od samego początku inicjujemy interakcję i współpracę w grupie, pomagające w późniejszych etapach warsztatów skuteczniej wymieniać się spostrzeżeniami oraz informacjami. Zbudowanie atmosfery koleżeństwa wśród kursantów jest dla nas bardzo ważne, jako że jest to jeden z fundamentów pracy w naszym biurze.
Kurs teoretyczny przeprowadzamy w ciągu pięciu dni roboczych, rozpoczynając od absolutnych podstaw tradingu, a kończąc na aspektach psychologicznych, często warunkujących decyzje i wyniki nawet najbardziej doświadczonych Daytraderów. Informacje przekazujemy w przystępny sposób, po 3-4 godziny dziennie, dzięki czemu nie będziesz przytłoczony natłokiem informacji i lepiej zrozumiesz, co chcemy Ci przekazać.
Po ukończeniu kursu teoretycznego przystąpisz do najważniejszej części szkolenia: warsztatów praktycznych. Polegają one na faktycznej grze giełdowej. Zaleje Cię trudna do wyobrażenia fala informacji, dotyczących cen, trendów, indeksów oraz danych makroekonomicznych i wszystko zleje się w pozorny chaos. Naszym zadaniem jest dać Ci kapok i nauczyć pływać w tym oceanie bodźców. Będziemy dawać Ci rady oraz zdradzać generalne reguły, sam będziesz próbował, co działa, a co nie oraz obserwował jak z falami radzą sobie Twoi kompani na warsztatach. Przy odpowiedniej determinacji oraz woli walki nie tylko utrzymasz się na powierzchni, ale również dołączysz do grona najlepszych pływaków.

Kurs premium
Przez dziesięć lat zdobywaliśmy doświadczenie i kompetencje, by móc zaoferować pełnowartościowy, kompleksowy i sprawdzony sposób edukowania Daytraderów. Jako kulminację osiągnięć z tego okresu mamy przyjemność przedstawić Ci wersję Premium naszego szkolenia. Przez okres miesiąca trzyosobowy zespół o wieloletniej praktyce, zarówno w tradingu jak i szkoleniu przyszłych Daytraderów, przekaże Ci zasób wiedzy posiadany przez doświadczonych, odnoszących sukcesy pracowników naszego biura. Co ważniejsze, wiedza zostanie Ci przekazana w sposób dostosowany pod Ciebie, tak, byś miał pewność że zrozumiałeś całe zagadnienie. Sukces na giełdzie to w bardzo dużej mierze kwestia Twojego nastawienia: elastyczności, odwagi i konsekwencji w działaniu, jednak sposób przedstawienia Ci tej tematyki również odgrywa niebagatelną rolę – wszyscy przecież wiemy ze szkoły jak ważna jest postawa i nastawienie nauczyciela nauczającego dany przedmiot. Udział w kursie Premium oznacza, że to Ty stajesz się dla nas priorytetem w kwestiach edukacji oraz po jego ukończeniu stajesz się wizytówką naszych osiągnięć.

W ramach kursu Premium otrzymujesz:

  • Materiały przygotowane przez naszą firmę, dogłębnie opisujące zagadnienia związane z rynkami
  • Stałą opiekę doświadczonego managera nad Twoimi poczynaniami na giełdach
  • Regularne zajęcia rozwoju osobistego z certyfikowanym coachem, wyspecjalizowanym w pomocy początkującym Daytraderom
  • Dostęp do zajęć z psychologiem sportowym

 

Zajęcia kursu prowadzone są w małych grupach o bardzo ograniczonej ilości miejsc, co w praktyce oznacza, że niemal cała uwaga wykładowców skupiona jest na Tobie.

Koszt kursu Premium to 5000zł.

Miesiące w których przeprowadzany jest kurs Premium: Marzec oraz Wrzesień.

Kurs Premium stawia Cię w centrum wydarzeń i daje Ci możliwości normalnie zarezerwowane dla pełnoprawnych pracowników firmy. Dajemy Ci szansę rozwoju szybszego i bardziej dynamicznego niż wszystko, z czym miałeś do czynienia dotychczas.

All I ask is the chance to prove

that money can’t make me happy.

SPIKE MILLIGAN