Aplikuj! Bezpłatna rekrutacja trwa jeszcze przez:
22
dni
22
godzin
22
minut
22
sekund
2020:01:21:19:12:32 2017:12:31:00:00:00

Zapraszamy na kursy i warsztaty!

Nasz unikalny model edukacji, oparty na wiedzy z zakresu rozwoju osobistego i coachingu, wsparty przez najlepsze pomysły trenerów biznesowych oraz własne, wieloletnie doświadczenie, na przestrzeni ostanich lat wielokrotnie udowodnił swoją skuteczność, wprowadzając wielu naszych kursantów w elitarne grono Daytraderów.
Oferowane przez nas szkolenie teoretyczne to nauka w przyjemnej atmosferze, w trakcie której przeprowadzamy uczestników przez wszystkie aspekty niezbędne do rozpoczęcia gry giełdowej – zaczynając od absolutnych podstaw, a na skomplikowanych aspektach psychologii tradingu kończąc.
Po ukończeniu części teoretycznej, nasi kursanci otrzymują od nas odpowiednio przygotowane stanowisko pracy i rozpoczynają najważniejszą część kursu: warsztaty praktyczne polegające na faktycznej grze na prawdziwych giełdach.

W trakcie całego kursu jego uczestnik znajduje się pod opieką doświadczonego trenera, którego zadaniem jest analizowanie postępów i pomoc w sprecyzowaniu kierunku rozwoju. Subtelna pomoc trenera jest nieodzowna, zwłaszcza na początku warsztatów, jednak to w gestii samego kursanta leży wypracowanie najbardziej odpowiadającej mu strategii. Nie ma jednego konkretnego sposobu na zarabianie pieniędzy na giełdzie, ponieważ każdy z nas jest inny i inne są jego możliwości. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest prosty fakt, że wszystkie strategie, niezależnie czy pochodzą od Schwagera, Harrisa, Buffeta czy naszego kursanta – są tej samej wartości. Szkolenia gra na giełdzie – kursy gra na giełdzie.
Kilka miesięcy intensywnego treningu polegającego na faktycznym tradowaniu uczy kursanta nowych umiejętności, szybkości reakcji oraz pozwala na opracowanie taktyki opartej na jego własnej analizie danych. Cel całego tego wysiłku jest jeden: wypracowanie wyniku, który jest równoznaczny z uzyskaniem tytułu Tradera oraz otrzymaniem zatrudnienia w tej branży.

Darmowe kursy gra na giełdzie są przez nas organizowane trzykrotnie w ciągu roku, od pierwszego dnia następujących miesięcy:
-Styczeń
-Maj
-Październik.

Nabór na wszystkie miejsca na praktykach trwa trzy tygodnie, po których to następuje tygodniowe szkolenie teoretyczne.

Jako alternatywę dla darmowych kursów grupowych oferujemy bardziej rozbudowany kurs Premium zawierający poszerzony zasób wiedzy teoretycznej oraz znacznie bardziej rozbudowaną pomoc opiekuna. Kursy Premium trwają przez miesiąc i oferowane są w marcu oraz wrześniu każdego roku.

Aplikuj

All I ask is the chance to prove

that money can’t make me happy.

SPIKE MILLIGAN