Witaj w Akademii

Jesteśmy instytucją, która za cel nadrzędny stawia sobie rozpropagowanie i przybliżenie tematyki rynków finansowych oraz gry giełdowej szerszemu gronu odbiorców. W państwach zachodnich, a zwłaszcza Stanach Zjednoczonych, kontakt z giełdą i inwestowanie jest czymś powszechnym, a my, poprzez edukację, chcemy zapoczątkować podobny trend w Polsce. Nasza działalność polega zarówno na przekazywaniu wiedzy teoretycznej od samych podstaw, w sposób przystępny nawet dla osób, które dotychczas zupełnie nie miały styczności z ekonomią, ale również jako jedyni oferujemy możliwość praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy. Każda z osób przyjętych na kurs w naszej firmie będzie brała udział w żywym handlu na prawdziwych rynkach kilkunastu różnych giełd, mając tym samym wpływ na wydarzenia na międzynarodowych rynkach finansowych. Wszyscy kursanci na własne oczy zobaczą, że pieniądz faktycznie rodzi pieniądz, i to poprzez podjęte przez nich decyzje.

Prawdziwa wiedza przychodzi wraz z doświadczeniem. W internecie jest wiele miejsc gdzie można zdobyć rzetelną wiedzę teoretyczną, można znaleźć dziesiątki książek poświęconych „pewnym” sposobom zarabiania, a setki tzw. ekspertów oferuje odpłatnie swoje szkolenia, jednak żadna z tych rzeczy nie przygotuje Cię w pełni na pozorny chaos prawdziwej giełdy.

Wierzymy, że zapewniając najszerszy możliwy zasób danych, wsparcie wyedukowanych i doświadczonych trenerów personalnych oraz oprogramowanie dopracowywane przez lata, dajemy Ci szansę, byś samodzielnie zrozumiał mechanikę, która rządzi ekonomią. Poprzez analizę słusznych decyzji i wyciąganie wniosków z własnych błędów, możesz zdobyć wiedzę, której nikt nie jest w stanie Ci przekazać – nasze wieloletnie doświadczenie w grze giełdowej każe nam sądzić, że to właśnie jest recepta na sukces.

Osoby, które pozytywnie zakończą nasz kurs szkoleń bezzwłocznie otrzymują propozycję pracy jako Trader w Akademii Daytradingu, a tym samym zarabiania, wykorzystując dopiero co przyswojoną wiedzę. W momencie zatrudnienia, przed naszym pracownikiem otwiera się możliwość daytradingu na jednej z najszerszych dostępnych gam rynków: Akademia Daytradingu dzięki współpracy z międzynarodowymi korporacjami ma możliwość gry nie tylko na giełdach papierów wartościowych, ale również na Forex oraz kontraktach Futures. Więc jeśli jesteś gotowy zacząć pracę, w której sam będziesz sobie szefem i siedząc wygodnie w fotelu będziesz zarabiał wielkie pieniądze – podejmij wyzwanie i dołącz do Akademii Daytradingu.

photo_o_akademii

Daytrading

Handel jednosesyjny to najbardziej
dynamiczne podejście do obrotu papierami wartościowymi.

więcej

Szkolenia i kursy giełdowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy system szkoleń, pozwalający nie tylko zrozumieć giełdę papierów wartościowych, ale również umożliwiający czerpanie z niej zysków.

więcej

Historia AD

Efektywnie tradujemy i uczymy tego wszystkich zainteresowanych już od 11 lat. Przez ten czas z małego biura staliśmy się jedną z najbardziej znaczących firm w tej dziedzinie w Polsce!

więcej

Kogo poszukujemy

Jeśli jesteś samodzielny i ambitny prześlij nam swój życiorys. Możliwe, że właśnie przed Tobą otworzy się kariera Daytradera!

więcej

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN