Nasza misja, nasze cele

Od początku swego istnienia głównym celem Akademii Daytradingu było, i nadal jest, szerzenie wiedzy na temat obrotu giełdowego, ekonomicznej geopolityki oraz metod uzyskiwania stabilnych giełdowych profitów.

Od wielu lat pasjonujemy się szeroko pojętą ekonomią oraz rynkami finansowymi. Jest to temat tak złożony, dynamiczny i wciągający, że poświęcilismy całe lata na jego zgłębianie. Jako firma chcemy przedstawić Ci ten świat w sposób który pozwoli zrozumieć i przyswoić jego podstawy – naszym celem jest przekazanie osobom takim jak Ty naszego wieloletniego doświadczenia, jak również nauczenie czerpania zysków z rynków kapitałowych. Chcemy abyś poznał jak działa handel akcjami oraz jak grać na giełdzie.

Podstawowym założeniem w naszej działalności jest wiara w umiejętności zdobyte dzięki doświadczeniu. Teorie naukowe twierdzą, że kluczem do sukcesu w dowolnej dziedzinie jest jej praktykowanie przez bardzo długi czas (często podawane jest 10tys. godzin) – dzięki opiece doświadczonych trenerów rozwoju osobistego oraz podpowiedziom bazującym na strategiach działających od lat wierzymy, że jesteśmy w stanie znacząco skrócić ten czas i umożliwić Ci zarabianie na giełdzie już po kilku miesiącach. Dając do dyspozycji kursantów nasze doświadczenie oraz szeroki wahlarz naszych możliwości, oferujemy szansę wypracowania własnej, unikalnej strategii gry giełdowej, a później czerpanie z niej zysków jako nasz pracownik. Jeśli więc spytasz jak grać na giełdzie, my najlepiej odpowiemy Ci na to pytanie zgłębiając całą zdobytą wiedzę.
Poprzez dziesięć lat swojej działalności Akademia Daytradingu stała się rozpoznawalną marką branży. Pozycję Akademii zawdzięczamy głównie osiągnięciom naszych absolwentów, z których wielu czerpie bardzo znaczące zyski z obrotu papierami wartościowymi i to bez względu na sytuację ekonomiczną w kraju czy też poza nim. Fakt ten daje nam poczucie, iż jesteśmy nowoczesną szkołą stosującą nowatorskie i skuteczne metody edukacyjne.

img_misja

I hate weekends because there

is no stock market.

RENE RIVKIN